טרמו-ונט

אוורור מושלם

ויצירת אקלים

קריר ונוח בכל הבית

הפתרון המשלים

למיזוג האוויר בבית 

מגוון פתרונות אוורור לחלל הבית והמבנה

דף הבית » פתרונות אוורור

מפוח טרמו-ונט
לאוורור גג רעפים

טרמו-ונט ונטה לאוורור דרך קיר

אנחנו כאן כדי לעזור לך

משפצים? בונים? לקבלת פתרונות בהתאמה אישית >> לחצו כאן

לקבלת פרטי ומפרטים
לשילוב בתוכניות >> לחצו כאן

לפתרונות פינוי חום ותאורה טבעית במבנים גדולים >> לחצו כאן

סקיילייט קבוע או סקיילייט נפתח

אם אתם מחפשים סקיילייט נפתח או סקיילייט קבוע לטובת הכנסת אור טבעי לבית, הכירו את הטרמו-לייט הנותן פתרון איכותי המשלב אור טבעי בבית, לצד אוורור, פינוי חום והוצאת לחות בבית בדומה לפעולה של יונק הגג, וכל זאת במוצר אחד.
בשונה ממוצרי סקיילייט חשמלי נפתח, הטרמו-לייט נמצא במצב פתוח כל הזמן, ללא צורך בפתיחה או סגירה, ומוגן ממים וגשם, דבר המאפשר אוורור יעיל לאורך כל היום, גם בעונות המעבר, ללא חשש לנזילות.
טרמו-לייט הוא חלק מקבוצת מוצרים המהווים פתרונות תאורה טבעית לבית, ובדומה למוצרים של חברות כמו solatube סולהטיוב קיים בקבוצת המוצרים שלנו לטובת הכנסת אור טבעי לבית, גם מוצר בשם סולאר-טיוב solar-tube המאפשר הולכת תאורה טבעית גם למקומות בהם חלון סקיילייט קבוע אינו יעיל.

גם אם משווים חלון סקיילייט מחיר לעומת מחיר של פתרונות תאורה טבעית, כאלו המאפשרים הכנסת אור טבעי לבית – מגלים שבתמונה הכוללת, מקבלים תמורה טובה ומדויקת יותר בכל הנוגע למצבים בהם חם בבית או שרוצים להשיג מניעת לחות ועובש בבית.
הדבר נכון גם לגבי התקנת חלון לעליית גג למטרת אור טבעי לבית. בסופו של דבר חלון גג לבית יגרום לצורך בפתרון פינוי חום בגג רעפים, דבר שגם מקבל מענה בהתקנת טרמו-לייט.

מפוח לגג רעפים

לצד פתרונות תאורה טבעית תוכלו למצוא אצלנו מפוח לגג רעפים המשמש לפינוי חום מתוך עליית גג וקירור גגות רעפים. מפוח גג עובד בשיטה בה הוא יונק הגג, ולמעשה מפנה את החום המצטבר בין הרעפים לתקרת הבית.
התקנת מפוח גג חשמלי, מחליפה ונטה מכנית לגג רעפים, מכיוון שהיא משלבת בתוכה הן את האוורור הפאסיבי, הטבעי ללא חשמל והן את המפוח עם מנוע חשמלי, המופעל אוטומטית על-ידי תרמוסטט, לפי הטמפרטורה בגג.
אנו מספקים גם מפוח סולארי לגג רעפים, למקומות בהם יש קושי להביא חשמל, אם כי עדיין, מפוח גג חשמלי, הפועל על חשמל רשת, משיג תוצאות טובות יותר משמעותית לצד צריכת חשמל נמוכה, ופעולה גם לתוך שעות החשיכה בהן עדיין יש צורך בפעולה של קירור גג רעפים ללא תלות באור השמש.

אור טבעי בבית

כיום כבר ידוע כי אור טבעי בבית תורם רבות לתפקוד שלנו. שהייה ממושכת במבנים ללא "חיבור" לתאורה טבעית שבחוץ משפיעה לשלילה על הפרודוקטיביות והבריאות הכללית של האדם.

אור טבעי בבית, גם בחלקים שאין בהם חלון הוא כיום דבר בר-השגה וניתן לשלב כיום גם סקיילייט עם אוורור באותו מוצר, המאפשר הכנסת אור טבעי לבית לצד פתרון אוורור מקלחת והוצאת לחות מחלל זה, לדוגמא.

הטכנולוגיה בה אנו משתמשים, (אפקט של סיב אופטי) מאפשרת לנו הכנסת אור טבעי לבית ע"י הולכת האור הטבעי גם למקומות שלא ניתן היה בעבר, בדומה לחברת סולהטיוב solatube, שרבים נוטים לבלבל בינם לבין המוצרים שלנו שהם תוצרת ישראל, כחול לבן.
סולאר-טיוב (אור טבעי ללא אוורור) הוא סוג של חלון גג לבית, המתאים גם בתור חלון גג רעפים וגם חלון גג שטוח היוצרים אור טבעי בבית, ללא החסרונות של חדירת חום והתחממות הבית ועליית הגג.
מוצרים אלו יכולים לשלב אור טבעי ואור מלאכותי (חשמלי) באותו מוצר ובכך להוסיף גם היבט של חסכון בחשמל וזאת בנוסף לאפשרות של אוורור גג וחלל הבית.

“אני לא מבינה איך חיינו בחום הזה עד היום בלי טרמו-ונט! ”

שלומית אביבי, גדרה

פריסת התקנות ארצית

בקרוב נעלה כאן את פריסת המתקינים הארצית שלנו. עד אז כדאי ליצור איתנו קשר טלפוני לגבי התנה של מוצר שאתם מעוניינים בו. או ליצור קשר באמצעות ה צור קשר כאן.

משמח לדעת שעדיין יש חברות ונותני שירותים כאלה. 

גם מוצר מדהים (שמתי טרמו-לייט מעל המדרגות, וגם אוורור במקלחת, אפילו שיש לי חלון ).  זה עובד בדיוק כמו שהבטיחו, ובכלל כל תהליך הייעוץ הי לעניין וקשוב למה שהיינו צריכים.

יצאנו בתחושה שהתאימו לנו בדיוק את מה שיינו צריכים, ולש סתם דחפו לנו את מה שיש להם למכור.

רווית בלייכר, מזכרת בתיה

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר

שתף דרך"