דף הבית » מאמרים » מאוורר סולארי לגג

מאוורר סולארי

מאוורר גג רעפים

ישנן לא מעט שיטות כיום לקרר את הבית, בין אם את החלל שנמצא תחת גג הרעפים הידוע כאחד האזורים החמים ביותר בבית ובין אם חלקים ואזורים אחרים בו. אחת מהן היא באמצעות מפוח סולארי לגג רעפים, המציע יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע הפך לפופולארי מאד בשנים האחרונות ואהוב מאד על הישראלים. מפוח סולארי, או כפי שמכנים אותו רבים "מאוורר סולארי" מקרר את החלל על ידי נידופו של האוויר החם שהצטבר באותו חלל וכלוא בו. הוא מחובר ישירות לפאנל סולארי, הממוקם על הגג, פאנל הקולט את אור השמש ומשתמש בו לצורך הפעלתו של מנוע המפוח. עם קליטת אור השמש, מתחיל מנוע המפוח הסולארי לפעול וכך מסתובב המאוורר ומקרר את החלל ומתחיל את הפינוי חום מגג רעפים.

ליהנות מיתרונות רבים

מפוח סולארי לגג רעפים מביא אתו כאמור לא מעט יתרונות, ההופכים אותו לפתרון מועדף ויעיל הרבה יותר מכל פתרון קירור אחר. מכיוון שהוא מתבסס על אור השמש, הוא מהווה פתרון חסכוני מאד בחשמל. במדינה חמה ושמשית כמו ארצנו, סביר כי השימוש בו יהיה רב מאד. במקום להוציא מאות, או אלפי שקלים בכל חודש על השימוש בחשמל בקיץ, אפשר ליהנות מאפשרות חסכונית באופן משמעותי, המנצלת את אנרגיית השמש לצורך הפעלת המפוח. מעבר לכך, מאוורר זה יכול פעמים רבות להחליף את עבודתו של המזגן או את עבודתם של המזגנים בבית, מה שגם חוסך בחשמל וגם מצמצם את הבלאי של כל מזגן. המזגנים נשארים חזקים ואיכותיים לתקופה ארוכה יותר שכן השימוש בהם קטן עם הזמן. בנוסף, בזכות מאוורר סולארי מסוג זה מתקרר הבית הרבה יותר מהר והופך למרחב נעים וממוזג. 

 

למפוח הסולארי מספר שימושים. הוא מתאים לצורך אוורור גג הרעפים, הוא מתאים לצורך אוורור חלל הבית, אפשר בעזרתו לאוורר גג שינגלס וגם גגות מתכת. המפוח מתאים לשימוש לצורך אוורר גגות בטון שטוחים וגם לצורך אוורור של מחסנים. העלות שלו נוחה מאד ולטווח הארוך ההשקעה בו בהחלט מצדיקה את עצמה. ישנם דגמים שונים של מפוחים סולאריים ולפני הרכישה מומלץ מאד לבחון אותם ואת מאפייניהם וגם להגדיר את הצרכים הקיימים.

 

צרו קשר דרך הטופס כאן, או התקשרו 1700-555-876

פתרונות נוספים שיכולים לעניין אותך

שתף דרך"